E-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it.

 














Losowe życzenia

Mamuniu droga!
Szczerze Cię miłuję,
dlatego pozwól, że Cię ucałuję,
a te tkliwe uściśnięcia
niechaj zastąpią życzenia.
 

W Polsce dnia 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Jednak w innych krajach święto to przypada w inne dni. W Anglii od około siedemnastego wieku dzień ten przypada na czwartą niedzielę wielkiego postu, natomiast w wielu innych krajach, na przykład w Japonii czy w Stanach Zjednoczonych święto to jest obchodzone w drugą niedzielę maja. Dzień 26 maja jest Dniem Matki tylko w Polsce. W Stanach Zjednoczonych od roku 1914 Dzień Matki jest świętem narodowym.

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze życzenia na dzień mamy, wierszyki i wiersze na dzień matki.

 

Warning: file_get_contents(http://www.pocztakwiatowa.pl/_js/partnerimg.php?pk_bid=810&pk_cc=a5159081454d20a6e787d73e7ecabb30) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /reklama/poczta_kwiatowa.php on line 13

Losowe wiersze

Jestem mała różyczka...
Wypadłam z koszyczka...
Nie umiem winszować
tylko Mamę mocno pocałować...
 
Na naszej stronie znajdziesz najlepsze wiersze dla mamy, życzenia i wierszyki. Dowiesz się jak Święto Matki jest obchodzone w innych krajach i jakie prezenty na święto mamy kupujemy w Polsce. Dzień Matki to szczególna okazja do okazywania sobie uczuć - postarajmy się 26 maja uczynić coś miłego dla naszej mamy.
Copyright © 2007 - 2014 Dzień Mamy. Designed by Dzień Mamy